Fotoklub PCW

Vinohradská 13, 120 00 Praha 2
e-mail: info@fotoklubpcw.cz

IČO: 26570637

Kořeny spolku Fotoklub PCW sahají do podzimu roku 2008. Tehdy se v jedné z pražských hospůdek sešlo několik fotografů, do té doby se znajících pouze virtuálně prostřednictvím webové galerie Photoextract.com, kteří měli a mají nejen společnou potřebu živých hovorů o fotografii, ale také chuť k vzájemné výměně fotografických zkušeností a dovedností. Po několika společných posezeních došlo na založení oficiálního fotoklubu jehož registrace je platná od 30.1.2009.

Fotoklub PCW je volné společenství fotografů, které spojuje vidění světa prostřednictvím hledáčku fotoaparátu. Výsledky fotografické práce členů fotoklubu bývají k vidění nejen na společných výstavách, kde jsou prezentovány na velkoformátových fotografiích, ale i v samostatných projektech jednotlivých členů.

Máte-li podobně směrované zájmy či se chcete seznámit s jednotlivými členy fotoklubu z očí do očí, bez obav se nám ozvěte. Můžete třeba následně návštívit některou z našich pravidelných fotoschůzek.

Vedení klubu
prezident: Milan Říha