Newborn je fotografická disciplína zabývající se focením spících (nejlépe) novorozeňátek, pokud možno tak do 14 dní věku. A takto se s tímto náročným tématem poprala Monika.
 
Občas si vzpomenu na časy, kdy jsem v Pátek odpoledne zavřel dílnu, a do pondělí byl klídek. Důvod byl jednoduchý. Faxy byly v plenkách, mobily a E-mail používala US Army a jí podobné organizace, KGB z toho nevyjímaje. První mobil jsem viděl v roce 1990, a o tři roky později jsem si ho mohl vyzkoušet. Byla to taková bedna od Nokie, váha asi 5 kg, cena bratru nějakých 60.000,-. Jeli jsme s kámošem z Brna do Prahy, signál byl u Humpolce a potom až u Říčan. Paušál stál 1750,- za 30 minut, a v té době byla většina populace k tomuto vynálezu poněkud skeptická. A že za dvacet let bude mít kancelář v zadní kapse Levisek kdekdo, mě ani ve snu nenapadlo.
 
autorské povídání o focení AKTu
 
Expedice září 2010 - 3. část - Závěr
 
Expedice září 2010 - 2. část
 
Expedice září 2010 - 1. část
 
Krátká reportáž z výstavy MERKURU v Praze a vzpomínka na dětství.
 
Pár foteček z Burkiny...
 
Tento článek byl poprvé publikován na fotogalerii Photoextract, kde jsem moderátorem kategorie Umělecká fotografie. Všechny fotografie pochází z této veřejné galerie. Vybraní autoři: Martin Frolich, David Rehorek, Josefína E, Jiří Zágner
 
Tento článek vyšel na fotowebu Photoextract v rámci BW topu Josefa Jeřábka.
 
K tomuto povídání mě přivedl nebývalý zájem o mojí fotografii „ Nový prostor“. Na první pohled se může zdát, že jsem šel náhodou kolem, uviděl plakát a cvaknul.
 
Kromě toho, že jsem se už jako kluk, zamiloval do letadel, tak jsem začal i fotografovat. To si pamatuji přesně, prvně jsem zmáčknul spoušť fotoaparátu dne 16. 6. 1945, to mně bylo zrovna deset let. A když mi pan drogista zhotovil první snímky, bylo rozhodnuto.
 
aneb fotosoutěž Českých radiokomunikací a magazínu Digitální foto ...
 
... sobotní pozdní odpoledne 11. dne posledního měsíce tohoto roku skrývalo zatím netušené. Šestice členů jabloneckého fotoklubu Balvan je nachystána v minikulturním stánku pražského Vínečka Delirium, které je mimo jiné domácím klubovým prostředím Pražského CWaku (PCW), na první veřejnou výstavní premiéru pod hlavičkou USB...
 
 
Koná se vždy na začátku listopadu jednou za dva roky a je to velká událost.
 
Několik obrázků a krátké povídání o mém pobytu v Jižní Koreji v říjnu 2010.
 
Dobrý den, jestli máte zájem a chuť zvu Vás do Normandie.
 
Můj první text psaný pro photoextract.com a publikovaný tamtéž, bohužel vyšel tenkrát bez obrazové přílohy.
 
© 2010 PCW | graphic design by ARIETA Creative Shop | programmed by mb

Stránky jsou optimalizovány pro nejnovější verze prohlížečů.

TOPlist