19:47 05.07.15 Fotostřípky 2015 - Golem Club Praha (webmaster)(-)
V podnikatelském klubu Golem jsme pověsili pár našich Fotografik a abstrakcí

Dne 30. března 2015 se uskutečnila vernisáž výstavy 5ti členů fotokubu PCW v podnikatelském klubu Golem v Praze.

Vystavovali tito autoři:
Miroslav Bárta
Markéta Butalová
Renata Kratochvílová
Milan Říha
Jiří Vondrák

Hudební doprovod k vernisáži zajistili Honza Balík a Tomáš Kejmar - moc děkujeme za skvělou muziku.

Velmi také děkujeme splečnosti J.K.R., přednímu českému dodavateli podnikových informačních systémů ERP, za podporu a pomoc s realizací výstavy.

V prostorách GOLEMu jsme vystavili na padesát našich grafik, fotografik a abstrakcí. Pro tak prestižní místo, kterým podnikatelský klub bezesporu je, jsme zvolili realizaci tisků na plátně a ve velkém formátu. Tiskovou službu nám pro tentokrát zajistila společnost Don't panic, resp. pobočka digitálního tisku a produkce.

Ukázky vystavených fotografií jednotlivých autorů

Jiří Vondrák

Markéta Butalová

Milan Říha

Renata Kratochvílová

Mirek Bárta

Celá výstava se díky zájmu majitelů protáhla na krásné 3 měsíce a fotografie tak visely v Golemu až do konce června 2015. V Golem Clubu se za tu dobu konalo nepřeberné množství různých společenských akcií, besed a politických diskuzí.

Fotky z vernisáže