10:51 24.01.16 Výstava členů Fotoklubu PCW - Bigbít III (webmaster)(-)
8. ledna 2016 – Vagon music pub & club, Praha

Vernisáž výstavy Bigbít na počátku 21.století, tentokrát již s pořadovou číslovkou III, se konala opět v music pub & club Vagon v Praze na Národní třídě. Na pověšení celé výstavy jsme měli jen velmi omezenou dobu. Tentokrát se jednalo o pátek a do výstavních prostor jsme se, díky otevírací době klubu, dostali až dvě hodiny před konáním vernisáže. To bylo na svěšení předchozí výstavy, umytí a připravení výstavních vitrín a pověšení našich fotografií, opravdu velmi málo času. Naštěstí jsme měli pozadí se zavěšovacím systémem připravena z minule (alespoň tedy většina z nich byla použitelná, zbytek připravil Jirka v předvečer doma) a tak to slušně odsejpalo. Muselo se připravit i občerstvení, čehož se s láskou zhostila naše děvčata ;)

Čtvrt hodiny před začátkem vernisáže bylo vše pověšeno, uklizeno, a tak výstava mohla začít dle připraveného časového plánu.

Po slavnostním zahájení, kterého se ujal Milan za PCW spolu s Alešem Opekarem za Muzeum populární hudby, začalo prohlížení vystavených fotografií a volná zábava přítomných návštěvníků.

Od půl desáté pak přítomným zpříjemnil atmosféru koncert skupiny Pink Floyd revival, což sice nebyla kapela organizovaná námi, ale rozhodně to k tématu výstavy přišlo vhod.

Celý večer se náramně povedl. Pokud byste měli chuť, výstava potrvá do dubna 2016, tak se zajděte do Vagonu podívat.