Akt v letním stylu

Věžický rybník – Český ráj

Druhou květnovou neděli jsme se se dvěma kamarády a čtyřmi děvčaty vydali k Věžickému rybníku v Českém ráji, který leží cca 4 kilometry jižně od Hrubé skály.

Chtěli jsme udělat nějaké akty v letním stylu. Věžický rybník se nám zdál jako vhodná lokalita, protože tam prostě musí být příhodná místa na focení. Naložili jsme auta potřebným vybavením, rekvizitami a dalšími nezbytnostmi, jako například pořádnou svačinou a vyrazili jsme.

Jako první jsme v přilehlých skalních útvarech našli hezkou průrvu. Líbila se nám svým určitým tajemnem a také tím, že tam bude klid a nebude tam nikdo courat. Nevýhodou bylo, že tam po ránu byla fakt kosa a docela i průvan, takže jsem Radce vůbec nezáviděl, že se tam má svlíkat.

Skala 1

Proto jsme se snažili omezit na naprosté minimum dobu po kterou bude pózovat nahá. Vše jsme si nejprve vyzkoušeli na nás klucích. Vymyslet scénu, kompozici, nasvícení, zakouření. Všechno jsme zkoušeli na nás fotografech, což překvapivě vzbuzovalo u dívek značné veselí a to i přesto, že naše pózy a výrazy byly jistě skvělé. Až když bylo všechno připravené a OK, přišla na řadu Radka. Tak jsme to ostatně dělali celý den.

Radka

Druhé stanoviště jsme našli na skalním útvaru na břehu rybníka. Tady jsem chtěl vytvořit atmosféru s dívkou, která si šla užít klidu na břehu rybníka s knížkou. Prostě relax, klid, knížka, opalovačka, nikým nerušená pohodička. Pro tuto scénu jsem o pózování požádal Terezku.

Terka

Na další scénu jsem využil krátkou lávku vedoucí do rybníka. Tady jsem chtěl navodit atmosféru dívky, která se rozhodla vykoupat v chladivých vodách. Na koupací scénu se mi nejvíc líbila Anna. Pravda, zarostlá hladina ke koupání tak úplně nevyzývala, ale při troše fantazie …

Anna

Nakonec jsme se s Bárou na přilehlé louce snažili vytvořit dojem dívky, která si trhá kytičky možná na věneček do vlasů, možná pro svého milého. Tady asi ta nahota nejvíc pokulhává, ale co už.

Bara

Počasí nám vyšlo skvěle, nálada byla celý den super a nezkazila nám jí ani parta horolezců, která si tu „naší“ skalní průrvu vybrala k lezení.