Český Ráj – 58. ročník

Vyhlášení výsledků 58. ročníku mapového okruhu Český ráj, Desná 8. 6. 2019

Dne 8. června 2019 proběhlo v Desné v jizerských horách vyhlášení výsledků 58. ročníku mapového okruhu Český Ráj. Je až neuvěřitelné, že jsme se účastnili již posedmé.

S o to větším napětím jsme do jizerek odjížděli, jak to celé dopadne.

Letošním pořadatelem byl Sbor dobrovolných fotografů Desná a tak jsme se na vyhlášení vydali do jejich domoviny, do srdce Jizerských hor. Slavnostní vyhlášení spolu s doprovodným programem bylo výborně připraveno a doprovodných akcí se během víkendu zúčastnilo mnoho fotografů, vlastních účastníků Mapového okruhu. My jsme bohužel z časových důvodů stihli jen vlastní sobotní vyhlášení. Dle vyprávění ostatních jsme o hodně přišli, což nás i dodatečně moc mrzí, muselo to být fajn.

Vlastní vyhlášení moderoval Ivan Indráček z Desné. Vše probíhalo jak po drátkách a po počátečních diskuzích o průběhu celého kola jsme se rychle dostali k vyhlášení pořadí. Napětí bylo veliké až do samého konce. Ale je to tady! Našemu fotoklubu se podařilo opět zvítězit!

V tomto prestižním klání se tentokrát na druhém místě umístili kolegové z Fotoklubu MKS Nová Paka a na místě třetím Fotoklub Balvan Jablonec nad Nisou.

Velký úspěch jsme ale opět zaznamenali i v kategorii jednotlivců. Na krásném 2. a 3. místě se umístili fotografie markéty Butalové „Pražské zákoutí“ a „Modrá romance“. Dalšími v první dvacítce pak byly ještě Markéta s Karolínou na děleném 14-16 místě a Libor s Monikou a Renatou na děleném 17-22 místě. V první dvacítce tak měl náš Fotoklub celkem 7 fotografií. Celkově bylo v mapovém okruhu k vidění 300 fotografií.

 

Celkové pořadí:

 

1. Fotoklub Fotoklub PCW Praha

2. Fotoklub MKS Nová Paka

3. Fotoklub Balvan Jablonec nad Nisou

4. Fomaklub Liberec

5. Sbor dobrovolných fotografů Desná

6. Fotoklub MKS Jaroměř

7. Fotoklub Litovel

8. Fotografové Kladno

9. F otoklub KFA Brumov-Bylnice

10. Fotoklub Vsetín

11. Jizerský fotoklub Hejnice

12. Fotoklub ČSA Praha

13. Fotoklub Freeland Brno

14. Fotoskupina Spektrum Blatná

15. Fotoklub Fokus Sopotnice

 

Naše soutěžní kolekce 58. ročníku

 

Odběr
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

COPYRIGHT © 2024 SPOLEK FOTOKLUB PCW
VYROBIL MICHAL ŠVEC | ŠVÍCODESIGN