Nebábinka U Cempů

O víkendu 17. – 19.5.2024 jsme vyrazili na již tradiční fotovíkend. Tentokrát jsme navštívili příjemný Penzion U Cempů, který se nachází ve vesničce Kunratice na rozmezí                   CHKO Labské pískovce a CHKO Lužické hory nedaleko České Kamenice.

U Cempu 1

V pátek večer jsme společně vyrazili do okolí penzionu udělat narychlo pár fotek. Počasí nebylo nic moc, a tak jsme fotili opravdu jen chvíli.

Bez nazvu 1

V sobotu jsme se rozdělili na dvě skupiny, což hodnotím pozitivně. Tím pádem nebudeme mít všichni stejné fotky ze stejného místa. Jedna skupina ve složení já, Blanka a Karolína se vydala na skalní hrad Sloup a jeho okolí a následně do sklárny Ajeto u Nového Boru. Druhá skupina, ve které byli Mireček, Markéta a Libor vyrazila na tradiční, oblíbené místo na Křížovém vrchu a do okolí Polevska.

sloup N Bor

polevsko

Zhruba v 15 hodin jsme se sešli na koupališti v Novém Boru. Na něm byl cíl dálkového Pochodu Rumburské vzpoury, ale hlavně tam při té příležitosti hrál se svojí skupinou klubový přítel Radek.

Bez nazvu 2

Bez nazvu 3

Po koncertě jsme se společně vydali na naší základnu U Cempů, kde jsme povečeřeli. Když nastal správný čas, vyrazili jsme, opět ve dvou skupinách, fotit západ slunce. Počasí se umoudřilo, a tak byla celkem slušná šance, že to klapne. Já s Blankou a Karolínou jsme se vydali na krásnou vyhlídku pod Větrným vrchem. Markéta s Mírou a Liborkem vyrazili znovu na osvědčený Křížový vrch. Večer jsme se sešli v hospůdce U Pavla, kde jsme strávili příjemný zbytek večera, během kterého jsme si promítli naše fotoúlovky.

zapad

vecer

V neděli ráno jsme v klidu posnídali, zabalili, vyklidili pokoje a vzhledem k počasí, které nabízelo spíš nesvětlo než světlo, jsme vyrazili k domovu. Cestou ještě Karolína chtěla sbírat obrovské houby, ale byly sádrový 🙂

DSC01213 2 1

Už teď se těšíme na podzimní výjezd a budeme si přát a doufat v lepší počasí.

1 Komentář
Nejnovější